قوانین و مقررات تهران گوشی

نکات مهم هنگام دریافت کالا:

با توجه به اینکه کلیه کالاها (به جز مواردی که در برگه خرید محصول اعلام میشود کارکرده یا کپی طرح) کالاهای ارائه شده که نو و اکبند هستن در تهران گوشی، اصلی و دارای گارانتی معتبر از شرکتهای انحصاری و رسمی می باشد.
در مورد ارسال کالا به شهرهای مختلف که از طریق شرکت های حمل و نقل صورت می گیرید، مسئولیت تهران گوشی تحویل صحیح و سالم کالا طبقه گفته خود به شرکت حمل و نقل انتخاب شده توسط مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر بیمه ممکن برای کالا می باشد، در مورد تاخیر در ارسال و مشکلات احتمالی توسط شرکت های حمل و نقل , فروشگاه تهران گوشی مسئولیتی ندارد. مشتریان هنگام دریافت سفارش خود موظف هستند سلامت بسته بندی و بعد از باز نمودن بسته بندی سلامت ظاهری کالا را چک نموده و صحت و سلامت کالا را تایید کرده و سپس اقدام به دریافت کالا نمایند. در صورتیکه کالا دچار شکستکی و هرگونه مشکل در حین حمل و نقل شده باشد، مشتریان نباید کالا را تحویل بگیرند و باید مراتب را بلافاصله به اطلاع تهران گوشی برسانند. بدیهی است پس از دریافت کالا و امضای رسید دریافت کالا از شرکت حمل و نقل که به منزله دریافت صحیح و سالم بودن کالا می باشد، هیچگونه ادعایی پذیرفته نمی باشد.

انصراف از خرید(۷ روز مهلت بازگشت):

فروشگاه تهران گوشی مشاوره (۲۴ ساعته در ۷ روز هفته) قبل از خرید را با کارشناسان مجرب تهران گوشی برای خرید بهترین کالای مورد نیاز در اختیار مشتریان قرار داده شده است.
با وجود شرایط فوق اگر بعد از خرید و دریافت کالای سفارش داده شده، مشتری قصد انصراف یا تعویض سفارش خود را داشته باشد، این خدمت در صورتی قابل اجراست که کالا توسط مشتری از بسته بندی اصلی و پلمپ شده خارج نشده و به هیچ عنوان استفاده نشده باشد. که البته این موارد باید به تایید کارشناسان فنی تهران گوشی باشد. در این حالت مشتری بایستی ظرف (مدت ۷ روز) تهران گوشی را از طریق تماس آگاه سازد و کالا را طبق شرایط تهران گوشی تحویل پیک یا آدرس اعلام شده مسترد (بازپس) بفرستد. لازم به توضیح است که هزینه ارسال عودت کالا به عهده مشتری می باشد. پس از دریافت محصول توسط تهران گوشی و اطمینان کارشناسان فنی از پلمپ بودن بسته بندی و استفاده نشدن کالا، محصول جدید به انتخاب مشتری برای وی ارسال می شود و یا وجه مربوط به کالای پس داده شده ظرف مدت سه روز کاری به مشتری باز پس داده خواهد شد.(هزینه ارسال با مشتری میباشد) در صورتیکه کالای برگشتی در شرایط اولیه خود نباشد (از لحاظ بسته بندی، لوازم جانبی، کارت گارانتی، دفترچه راهنما و فاکتور و …) و مورد تایید کارشناسان فنی تهران گوشی قرار نگیرد، مراتب به مشتری اطلاع داده خواهد شد و محصول مجدد برای مشتری ارسال خواهد شد، در این صورت تمامی هزینه های ارسال محصول به تهران گوشی و ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

نکته بسیار مهم:

  1. در صورت کنسل کردن سفارش خود پس از پرداخت وجه ۱۵ درصد هزینه کنسلی میباشد.
  2. هیچ بهانه ای قابل پذیرش نمیباشد لطفا دقت کنید و به وقت و هزینه فروشگاه احترام بگزارید.
  3. به هر دلیلی سفارش شما موجود نباشد و کنسلی از طرف ما باشد در صورت پرداخت اینترنتی از کارت های شتاب ۱ درصد کارمزد کسر میشود و به حساب واسطه درگاه اینترنتی واریز میشود و ارتباطی به فروشگاه تهران گوشی ندارد.
  4. حتما در قسمت مشخصات محصولاتی که امکان انتخاب گارانتی وجود دارد گارانتی مورد نظر خود را انتخاب کنید در صورتی که گارانتی وجود داشته باشد و انتخواب نکنید سفارش ارسال نمیشود تا هزینه گارانتی مورد نظر را پرداخت کنید. (محصولاتی که در قسمت مشخصات گارانتی ذکر نشده بلاع مانع است)

مغایرت کالا:

به دلیل برسی کارشناسان فروشگاه تهران گوشی امکان مغایرت کالا از جانب فروشگاه تهران گوشی امکان پذیر نمیباشد. بنا به هر دلیلی در صورت وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به فروشگاه تهران گوشی  اطلاع داده شود تا سریعا برسی و روند حل مشکل انجام شود.
خریداران ساکن تهران که خودشان کالا را دریافت می نمایند. هنگام دریافت کالا و قبل از امضای رسید، در صورت مشاهده مغایرت می بایست کالا را دریافت ننمایند.
اگر مغایرت، بدون باز کردن پلمپ کارتن کالا قابل مشاهده است، مثل کد درج شده روی کارتن دستگاه، تصویر چاپ شده روی کارتن دستگاه و … امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا در حالت اولیه خود باشد و از حالت پلمپ و بسته بندی اولیه خارج نشده باشد.

نکته: باز کردن کالاهای پلمپی که مغایرت آن بدون باز کردن مشخص است به منزله پذیرفتن سفارش با وجود مغایرت است و فروشگاه تهران گوشی هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در سایت است.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد(که همچین کالایی بسیار بسیار کم میباشد)، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

گوشی های کارکرده:

تمامی گوشی های کارکرده عکس خود محصول میباشد و توسط خود ما تست کامل انجام میشود و صحیح و سالم تحویل شما میگردد.

ریجستر گوشی ها:

تمامی گوشی های ما ریجستر شده میباشد و با تمامی اپراتور های کشور انتن دهی و سازگاری کامل دارد و برای استعلام از ریجستر و قانونی بودن دستگاه میتوانید کد IMEI دستگاه را که ۱۵ رقمی می باشد به شماره ۷۷۷۷ ارسال کنید و نتیجه قانونی بودن دستگاه ها را مشاهده کنید.

خرید شما از فروشگاه تهران گوشی به معنی مطالعه کامل متن بالا و پذیرفتن شرایط و ضوابط می باشد.